NAUCZYMY CIĘ BAZ DANYCH

DLACZEGO WARTO?

konkretne umiejętności

Efektywnie wykorzystujemy czas. Przekazujemy wiedzę w sposób zrozumiały i od podstaw.

indywidualne podejście

Specjalizujemy się w nauczaniu osób początkujących. Dbamy, by każdy z kursantów nauczył się jak najwięcej podczas zajęć.

wsparcie kursantów

Zależy nam na naszych kursantach. Zarówno podczas zajęć jak i po ich zakończeniu służymy pomocą i wsparciem.

wyższe kwalifikacje

Przygotujemy Cię w taki sposób, byś bez problemu poradził sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i z nowymi wyzwaniami w pracy.

O KURSIE

Aby umiejętnie korzystać z wszechobecnych baz danych, należy sprawnie się po nich poruszać, odczytując zawarte w nich informacje. Przydaje się wtedy znajomość języka SQL, jaką my pomagamy zdobyć na naszych wyjątkowo tanich szkoleniach SQL. Kierujemy je do nowych użytkowników platform, którzy chcą nauczyć się wszystkiego od podstaw, i do użytkowników już doświadczonych, pragnących efektywniej wykorzystywać bazy danych.

Jedno szkolenie obejmuje lekcje trwające 16h, na których większość czasu przeznacza się na ćwiczenia. Najpierw objaśniamy pojęcia i zagadnienia, a później sprawdzamy wiedzę uczniów, dając im do wykonania zadania o różnym stopniu trudności. Grupy szkoleniowe są małe, liczą do 12 osób, dlatego nauczyciel może skupić się na każdym uczniu z osobna.

Czego można nauczyć się na naszych szkoleniach SQL? Wykorzystywania informacji z istniejących baz danych, modyfikowania ich, kreowania nowych baz danych i optymalizowania tworzonych zapytań. Pilnujemy, by nasi uczniowie zdobyli te umiejętności i ułatwili sobie pracę. W większości firm wykorzystuje się już bazy relacyjne i język SQL.

Nie zostawiamy swoich podopiecznych na pastwę losu, tylko dajemy im możliwość utrzymania kontaktu z nauczycielem. Jeszcze po szkoleniu przesyłamy zadania do wykonania, odpowiadamy na pytania i służymy pomocą, robiąc to wszystko za darmo.


Szczegółowy harmonogram

MENTORING PO SZKOLENIU

Jakie szkolenia są najbardziej wartościowe? Te, które łączą teorię z praktyką. Istotnym elementem jest też to, by uczestnik po zakończonym szkoleniu dalej pogłębiał zdobytą wiedzę, a szczególnie cenna jest wtedy możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.

Oferowane przez nas szkolenie daje dużą ilość informacji na temat języka SQL. Niestety brak systematycznego ćwiczenia zaprzepaści zdobyte umiejętności, dlatego wiemy jak ważna jest praktyka - w GeekON mamy filozofię, że uczymy po to, aby uczestnicy naszych szkoleń potrafili wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Dlatego też każdy uczestnik szkoleń przez dwa miesiące (raz w tygodniu) otrzymuje od nas kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wraz z kolejnymi zadaniami przesyłamy odpowiedzi do poprzednich oraz dołączamy opisy tych trudniejszych, aby każdy mógł zrozumieć tworzenie skomplikowanych zapytań.

WYBIERZ DOGODNY TERMIN

Miasto Tryb Data
Częstochowa Weekendowy 2 i 3 grudnia 2017
sobota i niedziela 9:00-17:00
Wybierz termin
Wrocław Popołudniowy 17, 18, 24, 25 stycznia 2018
środy i czwartki 17:00-21:00
Wybierz termin
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA SIEBIE

Pakiet podstawowy

Pakiet rozszerzony

999zł brutto
1199zł brutto
Kurs SQL z profesjonalnym trenerem
Autorskie materiały szkoleniowe i dodatkowe materiały na pendrive
Komputer na czas szkolenia
Certyfikat ukończenia szkolenia
Dwumiesięczny mentoring online po szkoleniu
Czteromiesięczny mentoring online po szkoleniu
Ponad 100 zadań do samodzielnego wykonania
Pakiet ponad 100 dodatkowych zadań z rozwiązaniami
Książka z teorią SQLa
999zł brutto
1199zł brutto
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

RABATY NA SZKOLENIA

5sql
Zapisz minimum 2 osoby, a każde z Was otrzyma 5% rabatu na szkolenie
5sql
Zapisz się minimum 21 dni przed szkoleniem, a otrzymasz 5% rabatu
10sql
Skorzystaj z naszego szkolenia, a na każde kolejne otrzymasz 10% rabatu
starsql
U nas nie ma żadnych kruczków, więc wszystkie promocje łączmy ze sobą w celu uzyskania najatrakcyjniejszej oferty!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Dane uczestnika:
Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?
Uwagi
Akceptuję regulamin:

TRENER

Krystian Brożek


Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

SPRAWDŹ INNE SZKOLENIA

Zaawansowane bazy danych

Projektowanie i administracja

 

VBA w Excelu

Podstawy tworzenia makr

 

Programowanie od podstaw

Podstawy języka C# i narzędzi .NET

OPINIE

 • paulina
  Szkolenie bardzo mi się podobało. Widać, że Twoja wiedza nie jest tylko teoretyczna. Do każdego zadanego pytania się odnosiłeś - super! Duży plus za otwartość i cierpliwość!
  Paulina
 • kasia
  Bardzo dobre szkolenie, wszystko czytelne i napisane fajnym zrozumiałym językiem. Luźna atmosfera, bez specjalnego dystansu. Jestem zadowolona, to czego oczekiwałam zostało spełnione :)
  Kasia
 • jacek
  Ciekawostki, rozszerzenia tematu, przykłady z życia (pracy), ciekawy przekaz, konkursy. Szkolenie poprowadzone profesjonalnie i na luzie. Pierwszy raz po szkoleniu mogę usiąść i korzystać ze zdobytej wiedzy.
  Jacek
 • michal
  Proste przedstawienie wszystkich funkcji, prowadzący nie szedł dalej nie zważając czy ktoś ma jakieś problemy. Bardzo podobała mi się prezentacja i materiały.
  Michał
 • pawel
  Szkolenie bardzo ciekawe, szczególnie część o optymalizacji. Dowiedziałem się dużo rzeczy, których nie wiedziałem ze studiów. Wszystko prowadzone w ciekawy sposób - zero nudy.
  Paweł

BAZA WIEDZY

Chcesz w domu poćwiczyć tworzenie zapytań?
Nasz generator baz danych pozwoli Ci stworzyć bazę, która pomoże Ci w nauce!

Pobierz

KONTAKT

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Temat
Twoje pytanie
Dołącz do newslettera już dziś!
Bądź na bieżąco ze wszystkimi szkoleniami!